takvim

Takvim genç, dinamik, canlı habercilik anlayışıyla bugün Türkiye’nin en çok satan 5 gazetesinden biri. “Türkiye’nin gerçek gündemiyle her zaman halkın ve haklının yanında olma’’ ilkesini benimseyen Takvim, ilk yayınlandığı 1994 yılından beri bu ilkelerden taviz vermeden çizgisini koruyor.

Takvim özel haberleri, röportajları, dizi yazıları, köşe yazıları; eğitim, spor, sağlık, magazin, ekonomi ve güncel haberleriyle her yaştan, her kesimden okura hitap ediyor. Genç-yaşlı, kadın-erkek, herkesin kendisini ilgilendiren konuları bulabileceği zengin ilaveleriyle de fark yaratıyor. Takvim Gazetesi ortalama 24 sayfa olarak basılıyor.

Takvim, geniş içeriği, birbirinden seçkin köşe yazarları; Saklambaç, Bulmaca, ve At Yarışı sayfalarıyla da politika, ekonomi, magazin, spor, sağlık, güzellik ve televizyon konularında okurlarının haber ve bilgi alma ve eğlence ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılıyor.

Takvim’le birlikte okurlara ulaşan magazin ve yaşam eki Saklambaç özellikle kadın okurların büyük beğenisini topluyor. Türkiye’nin en çok kazandıran at yarışı sayfaları, her yaştan futbol tutkununun yakından takip ettiği İddaa eki ve Bulmaca ilavesi de Takvim’in vazgeçilmezleri arasında yer alıyor.