Hakkımızda

VİZYONUMUZ

Doğru, güvenilir ve sorumlu yayıncılık yapmak; toplumsal ve kültürel gelişime destek vererek ülkenin bugününe ve geleceğine katkıda bulunmak;  kendini ve içinde bulunduğu ortamı sürekli geliştiren, bu çerçevede öncü olan, faaliyetleri ve mali performansıyla sürekli büyüyen, dinamik bir organizasyon yaratmak ve sürdürmek.

MİSYONUMUZ 

Bünyesinde medyadan perakendeye, kitap yayıncılığına kadar uzanan geniş bir yelpazede öncü markalar barındıran kimliğimizle, faaliyet gösterdiğimiz her alanda güvenilir, saygın ve lider bir kurum olmak. Hızla gelişen ve değişen dünyada, sürekli genişleyen ihtiyaç ve beklentiler doğrultusunda kendimizi yenileyerek kurumumuzu geleceğe taşımak.

TURKUVAZ ABONE

Halkımıza daima en iyisini en hızlı şekilde ulaştırmayı hedefleyen Turkuvaz Medya Grubu, abonelik hizmetlerinde de farkını hissettiriyor. Turkuvaz Abonelik, başta büyük şehirler olmak üzere tüm kentlerde, önemli finans bölgelerinde, özellikle işyerlerine yönelik yaptığı çalışmalarla on binlerce gazete ve dergiyi okurlarına hızlı ve düzenli şekilde ulaştırıyor.