Türkiye genelinde Sabah, Daily Sabah, Takvim ve Fotomaç gazetelerine abone olabilirsiniz. Yeni Asır gazetesine ise Ege bölgesinde yer alan illerdeki okuyucularımız abone olabilir.

  • Yeni Asır Gazetesinin abonelik işleminin gerçekleştirildiği iller; Çanakkale, Balıkesir, İzmir, Manisa, Uşak, Aydın, Denizli, Muğla
COSMOPOLITAN Aylık
ESQUIRE 3 Aylık
FORBES Aylık
HOME ART Aylık
HOUSE BEAUTIFUL 3 Aylık
SOFRA Aylık
LACİVERT   Aylık 
CHINA TODAY 2 Aylık
MİNİKA GO Aylık
MİNİKA ÇOCUK Aylık

Gazeteniz hafta içi iş yerinize hafta sonu ise evinize teslim edilebilir. Şu anda sadece ev ve işyerleri aynı bölgede bulunan okuyucularımız bu hizmetten yararlanabilir.

Haftanın 7 gün 24 saati 444 888 1 numaralı telefondan çağrı merkezimize ulaşarak abone hediye etmek istediğiniz kişinin iletişim ve adres bilgilerini vererek abonelik hediye edebilirsiniz.

Yayınlarımıza abone olmak için aşağıdaki yöntemleri kullanabilirsiniz.

  • Web sayfamızı kullanarak: www.abone.com.tr adresini (şu anda bulunduğunuz adres) ziyaret edip, abonelik formunu eksiksiz şekilde doldurabilirsiniz. Abonelik formunu gönderdikten sonra Müşteri Temsilcilerimiz sizleri arayarak teyit bilgisi alarak aboneliğinizi aktif hale getirecektir.
  • Call Center hizmetini kullanarak: Haftanın 7 gün 24 saati 444 888 1 numaralı hattı arayabilirsiniz.
  • Abone temsilcileri aracılığı ile: Temsilcilerimizle görüşerek ayrıntılı bilgi alıp, abonelik formunu doldurarak aboneliğinizi başlatabilirsiniz.
  • Abonelik sistemi, hizmeti okuyucunun ayağına getiren bir sistemdir.
  • Abonelik sisteminin bir diğer avantajı ise okuyucunun tatil ve benzeri sebeplerle sürekli adresi dışında bulunduğu süre içerisinde yayınlarını dağıtıma açık başka bir bölgeye talep edebilmesidir. Geçici ikamet adresinizin dağıtım bölgelerimiz kapsamında olması gerekmektedir.
  • Çağrı Merkezi haftanın 7 gün 24 saati hizmet vererek müşteri şikayetleri ve istekleri ile ilgilenmektedir.

Gazete ve dergi bedellerinizi aşağıda belirtilen şekillerde ödeyebilirsiniz. Süresiz aboneliklerle yıllık abonelik tahsilatları farklılık göstermektedir.

Kredi Kartı ile Kapıda Ödeme

Abonelik bedelinizi kredi kartı ile ister tek çekim olarak ister taksitli olarak ödeyebilirsiniz. Ödemenizi kapıda abone bayimizin yanında getireceği POS cihazı aracılığı ile gerçekleştirebilirsiniz.

Elden Tahsilat

Abone bayileri kendi şirketlerine özel, abone tahsilat makbuzları ile sizlerden ay sonunda teslim ettikleri gazete ve dergi tutarını elden tahsil edebilirler. Tahsilatı bayinin kendisi veya görevlendirdiği bir yetkilisi gerçekleştirebilir. Tahsilat makbuzlarının bir kopyasını sizlere teslim edeceklerdir. Tahsilat makbuzlarınızı herhangi bir şikayetiniz için saklı tutunuz. Tahsilat ile ilgili sorunlarında sizlerden ilgili tahsilat makbuzu kopyaları talep edilebilir.

Süresiz aboneliklerde siz kesilmesini talep edene kadar aboneliğiniz devam edecektir. Yıllık aboneliklerde ise 1 yılın sonunda otomatik olarak aboneliğiniz kesilecektir. Aboneliğinizin devam etmesi için 444 888 1 numaralı telefondan çağrı merkezimize veya abone bayiimize isteğinizi iletebilirsiniz.

Tüm şikayet ve önerilerinizi Haftanın 7 gün 24 saati 444 888 1 numaralı telefondan çağrı merkezimize arayarak iletebilirsiniz.