daily-sabah

“Local Perspective, Global Vision” anlayışı ile yayım hayatına başlayan Daily Sabah, 2014 yılından bu yana yabancı dil yayıncılığında Türkiye’de önemli bir boşluğu dolduruyor. 

Çağdaş gazetecilik vizyonu, global boyutta bir habercilik anlayışı ve bağımsızlık ilkelerine bağlı yayıncılık ahlakı ile diplomatik misyonlar, düşünce kuruluşları, gazeteci ve parlamenterler tarafından takip edilmesinin yanı sıra, her biri farklı görüşleri temsil eden saygın yazar kadrosu ile gazetecilikte çok seslilik dönemini temsil ediyor.

4 Farklı Dilde Türkiye’nin Referans Kaynağı

Türkiye’nin Avrupa Birliği üyeliğine destek veren, serbest piyasa ekonomisinden yana duran ve hukukun üstünlüğüne inanan Daily Sabah, manşet ve yorumlarıyla 4 farklı dilde kamuoyunun kendi fikrini oluşturması adına objektif haberleri, fikirleri cesaretle sunuyor. 

Amerika, Avrupa, Ortadoğu ve dünya merkezlerinde, ulusal ve uluslararası uçuşlar da dahil olmak üzere 20.000’in üzerinde noktada yer alan Daily Sabah, dünyada Türkiye ile ilgili konularda en çok referans gösterilen gazete olarak tanınıyor. 

www.dailysabah.com
www.dailysabah.com/arabic
www.dailysabah.com/deutsch
www.dailysabah.com/russian