GAZETELERİMİZ

SABAH

1985 yılında yayın hayatına başlayan ve Türkiye'de gazetecilik anlayışını kökten değiştiren; her zaman yenilikçi ve öncü kimliğini koruyan, manşet ve yorumlarıyla Türkiye gündemini belirleyen, çok sesliliğin temsilcisi, lider gazete.

FOTOMAÇ

Özel habercilikte üstün başarısı, transfer haberciliğinde bir numara oluşu, gündemi sarsan özel röportajları, görsellikteki kalitesi ve zeka ürünü maç başlıkları ile Türkiye’nin en güçlü ve en çok satan spor gazetesi.

TAKVİM

Her zaman halkın ve haklının yanında olan, ilkelerinden taviz vermeyen, habere okuyucunun gözünden bakan genç ve cesur gazete.

YENİASIR

123 yıllık tarihi basın devrimleriyle dolu olan ve bölgenin sorunlarını soluksuz takip edip tek tek çözerek bugüne dek görülmemiş gazetecilik başarılarına imza atan, Türkiye’nin en büyük bölge gazetesi, Egeliler’in vazgeçilmezi.

DAILY SABAH

Local views on global news.Daily Sabah is the new reference paper for both regional and global news. Read it daily and keep up with the changing world around you.

EKLER

GÜNAYDIN

Türkiye’de magazin gündemini belirleyen en önemli yayınlardan olan Günaydın, her gün yüksek erişim oranıyla okuyucusuyla buluşuyor. Magazin haberciliğinde okuyucusuna keyifli, doğru, eğlenceli haberleri günü gününe aktarıyor.

SABAH CUMARTESİ

Hafta sonlarını keyifli hale getiren Sabah Cumartesi, gün boyu elinizden bırakamayacağınız dopdolu içeriğiyle başlı başına bir gazete.

SABAH PAZAR

Pazar günlerini dolu dolu, keyif içinde geçirmek isteyenlere doyurucu içeriğiyle saatlerce eşlik edebilen bir ek Sabah Pazar.

SABAH KİTAP

Dünya ve Türk edebiyat hayatına ilişkin güncel haberleri hazırlayan Sabah Kitap, kitap tavsiyelerini okurlarla paylaşırken, Turkuvaz kitabın en popüler ve çok satan kitaplarına ve yazarlarla söyleşilere sayfalarında yer veriyor.

EGELİ SABAH

Her gün bir gazete dolusu habere ev sahipliği yapan Ege Bölgesi’nin potansiyelini değerlendirerek Ege’ye dair ne varsa sayfalarında yansıtan Egeli Sabah, bir bölge ekinden çok başlı başına bir gazete özelliği taşıyor. Egeli Sabah, Sabah’la birlikte her gün Egelilerle buluşuyor.

SABAH AKDENİZ

1994 yılından beri Akdeniz’in nabzını tutan Sabah Akdeniz, bölgenin özelliklerine bağlı olarak turizm, magazin, tarım, ekonomi, spor, eğitim, politika, polis-adliye, sağlık ve kültür-sanat başlıklarına ağırlık veriyor. Akdeniz’in yerel haber platformu olma özelliği de taşıyan Sabah Akdeniz; Antalya, Isparta ve Burdur’un tüm ilçeleriyle Muğla’nın Fethiye, Afyonkarahisar’ın Dinar, Dazkırı, Başmakçı ve Evciler ilçelerinde de yayınlanıyor.

SABAH ANKARA

Ankara için önemli konuları öne çıkararak kentin gündemini belirleyen Sabah Ankara, etkin bir gazetecilikle manşetine taşıdığı her konuyu çözüme ulaştırıyor. 2005’den beri yayınlanan Sabah Ankara’nın yayın alanı içinde başkentin merkezi ve bağlı ilçeler dışında Kırıkkale de yer alıyor.

SABAH GÜNEY

2004 yılından beri Güney ve Güneydoğu Anadolu bölgesindeki illere özel olarak hazırlanıyor. Bölge’de yaşanan tüm sorunları kırsal ve kentsel farkı gözetmeden sütunlarına taşıyarak çözümlemeyi amaçlıyor. Adana, Mersin, Osmaniye, Kahramanmaraş, Hatay, Gaziantep, Kilis, Şanlıurfa, Malatya, Elazığ, Tunceli, Batman, Adıyaman, Mardin, Diyarbakır, Bitlis, Bingöl, Muş, Siirt, Van, Hakkari, Şırnak, Niğde ve Karaman olmak üzere toplam 23 ilde ve bağlı ilçelerinde yayınlanıyor.